POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

Listopad 2010

...a potom se odrazila :D

30. listopadu 2010 v 21:03 | Jenny |  Ftípky
Tak jsem se chvilku dívala na ČSMT a pobavila jsem se jako nikdy při těhle blbostech v televizi :D


James Potter

30. listopadu 2010 v 20:49 | Jenny |  POBERTOVÉ & LILY

James Potter

James Potter (27. března 1960 - 31. října 1981) je otec Harryho Pottera, manžel Lily Potterové. Byl jediným dítětem svých rodičů.

V letech 1971-1978 navštěvoval Bradavice jako student Nebelvíru, za který hrál také famfrpál na postu chytače. Jeho nejlepšími přáteli byli Sirius Black, Remus Lupin a Petr Pettigrew. Vůči Severusi Snapeovi se choval velmi arogantně a stali se z nich nepřátelé. Z Jamese, Siriuse a Petra se stali tajně nehlášení zvěromágové, aby se mohli tajně po nocích potulovat s Remusem, který se každý úplněk měnil ve vlkodlaka. Z Jamese se stával jelen, a proto dostal přezdívku Dvanácterák. V době studií byl spolu s Lily prý jedním z nejnadanějších studentů. Když Hagrid Harrymu povídal o rodičích, řekl, že se diví, že se je Voldemort nepokoušel přetáhnout na svoji stranu. To zřejmě jen proto, že byli moc blízcí Brumbálovi.

Když chtěl Voldemort zabít Potterovy, Pettigrew mu zrádně odhalil jejich úkryt. James Potter byl zavražděn, když se překvapen a neozbrojen pokoušel chránit svou rodinu, aby mohla utéct. On a Lily se již předtím postavili Voldemortovi třikrát.

Všichni profesoři (Albus Brumbál, Minerva McGonagallová, Rubeus Hagrid, madam Rosmerta, ...) na něj vzpomínají v dobrém, jen Severus Snape ne. Ten neustále Harrymu říká, že jeho otec byl velmi arogantní. V jedné vzpomínce Harry viděl, že mu to řekla i jeho matka, a tak si Harry myslel, že James donutil Lily nějakým nekalým způsobem ke svatbě. Podle Siriuse z toho ale vyrostl, toho si Lily všimla a začala s ním chodit až v sedmém ročníku.

Ve filmu ho představoval Adrian Rawlins.
James Potter
James & Lily:
Lily & James


Shakira věnovala dvanáct milionů na výstavbu škol

27. listopadu 2010 v 17:28 | Jenny |  Oblíbenci

LOS ANGELES Zpěvačka Shakira se stala tváří španělských šumivých vín Freixenet. Natočila pro ně v Barceloně reklamu. Ovšem tučný honorář neshrábla do vlastní kapsy, ale celých v přepočtu na koruny 12,4 milionu věnovala nadaci Pies Descalzos. Z peněz pak fond postaví školy v Kolumbii a na Haiti.

"Vzdělání je přirozené právo a kvalitní vzdělání je jediným nástrojem, kterým si dítě může svůj sen změnit v realitu. Od doby, co jsem byla dívkou, věděla jsem dobře, jak těžké a drsné podmínky mnoho dětí má," uvedla na tiskové konferenci Shakira.

Společnost Freixenet bude také financovat dokument o charitativní činnosti zpěvačky a pomůže jí produkovat klip k písni Sale El Sol.

Shakira9.kapitola - PORT ANEGELES (2/2)

25. listopadu 2010 v 15:45 | Jenny |  Půlnoční slunce (S. M.)
Když jsem sem 17. září dávala Půlnoční slunce, jaksi mi unikla tato kapitola, tak ji zpožděně přidávám :D
ZPRÁVA PRO LUCKU A.: Mam takovej dojem žes to tady četla...... Proč jsi mě na to neupozornila????

PORT ANEGELES

Kolik toho uhádla? Jak si sama sobě vysvětlila dnešní události?
"Jak by vám vyhovovalo toto?" Zeptala se hosteska.
"Perfektně," řekl jsem jí a - mírně naštvaný jejím jedovatým postojem k Belle - široce jsem se na ni usmál, odhalující zuby. Ať si mě pořádně prohlédne.
Fuha. "Ehm ... vaše obsluha hned přijde." On nemůže být skutečný. Určitě se mi zdá. Možná ona zmizí ... možná napíšu své číslo na talíř s kečupem ... Vykračovala si pryč a trochu naslouchala.
Zvláštní. Stále nebyla vystrašená. Najednou jsem si vzpomněl, jak mě před pár týdny Emmet v jídelně podpichoval. Vsadím se, že bych ji dokázal vystrašit více než tamto.
Ztrácím svou ostrost?
"Toto by si lidem vážně neměl dělat," Bella nesouhlasnými tónem přerušila moje myšlenky. "Není to moc fér."


Reklama na Mentosky :D

22. listopadu 2010 v 21:00 | Jenny |  Ftípky
Když jsem byla v kině na Harry Potterovi, tak před filmem samozřejmě byly reklami. Tahle mě docela rozesmála


Harry Potter a Relikvie Smrti

21. listopadu 2010 v 21:23 | Jenny |  Harry Potter
Relikvie Smrti - Plakát
Dneska jsem byla s mou nejj kámoškou na Harry Potterovi. Je to prostě BOŽÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!! Ten konec je teda trochu blbej, ale pořád lepší než u Nového Měsíce :D
Žánr filmu:Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy
Délka:146 min.
Režie:David Yates
Jazyk:český dabing
(Cinema City)

Nemůžu se dočkat na druhou polovinu!!! Sice jsem tu knížku dvakrát četla, ale já se prostě nemůžu dočkat :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dobby :D

Dobby :(
U tohohle jsem brečela............ (Belatrix zabila Dobbyho svou dýkou) ... věděla jsem že ho zabije, ale fakt mě to vzalo...

Bahnivá Atlantida

20. listopadu 2010 v 20:44 | Jenny |  Skauting
Dnes byl vážně bezva den :D Strávila jsem ho v přírodě s bezva kámoškama - Tygříkem, Rozárkou, Čívou, Nasťou, Miškou a samozřejmě s Danielou :D Se skautama jsme totiž měli výpravu........... hodně jsme se nachodily, takže mě strašně bolej nohy, ale zs tu srandu to stálo :D Jestli se o mém bezva dnu, klik SEM!

NIGHTWISH - Amaranth

19. listopadu 2010 v 21:09 | Jenny the Strange |  Nightwish
Nightwish jsem vždy odsuzovala jako naprosto příšernou kapelu... Ale můj názor změnila moje nejj kámoška... Nijak mi to nevychvalovala, jen se o tom tak trochu zmínila... Bylo to už dávno... O prázdninách jsem na Óčku viděla písničku Amaranth a došla jsem k názoru, že Evanescence je lepší (což je) :D ale tato skupina pak byla mezi top 10 skupinami, tak jsem si tu písničku Amaranth opět pustila a došla jsem k názoru že je hezká... Ale skupina Evanescence je lepší!!!!!!!!!


EVANESCENCE - Good Enough

18. listopadu 2010 v 19:03 | Jenny the Strange |  Klipy