POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

O mně

1. srpna 2011 v 18:19 | Winn |  Můj svět
Rubriky spadající do Mého světa nalezne níže.

Na každém blogu se sluší mít pár slov o autorovi, aby čtenáři věděli, kým vlastně je, kam kráčí… V mém případě to nevím ani já, ale v celém článku jsem stručně shrnula, co jsem v mém krátkém životě již ušla.


Proč Winn?

Pokud zde nejste poprvé, pravděpodobně si říkáte, že dříve jsem používala jinou přezdívku. Tu jsem vymyslela v nějaké 6./7. třídě základní školy a od té doby se pochopitelně mnohé změnilo. Winn je zkráceninou mé skautské přezdívky, kterou mne ve skutečnosti oslovuje většina mých přátel. Je tedy více osobní než původní ,,Jenny the Strange" (tím ale v žádném případě nezahazuji fakt, že mám hodně společného s Emily the Strange!)

Co je zač?

Jsem mladá bytost s duší a výškou hobita, studující ve čtvrtém ročníku střední školy. Prozatím svůj život trávím ve velkém ošklivém městě severozápadně od Prahy. Jsem asociální introvert, pesimistický nihilista.

Pokud mne někde potkáte, od hlavy k patě budu oděná v černém, na nohách černé (zřídka oranžové) glády (pro neznalce: vysoké kožené boty s ocelovou špičkou), na krku koženou šňůrkou přivázanou triquetru, případně jiný symbol, v chladnějším počasí zamotaný šátek.

Miluji poslech hudby. Díky rodičovstvu poslouchám již od prenatálního období metal, ale v mém playlistu se nachází i pohanský folk, klasika, filmové soundtracky, orientální hudba i electro swing.

Zlomovým okamžikem mého života se stal 28.únor 2007, kdy jsem navštívila první lekci orientálního tance. Okamžitě jsem se do této činnosti zamilovala, a čím jsem starší, tím více jí propadám. Asi po půl roce jsem prvně navštívila schůzku skautského oddílu, ve kterém též působím do teď, čtvrtým rokem na postu vedoucí. Můj život se tedy (kromě školy) točí kolem těchto dvou aktivit.

Proč píše blog?

Již v dobách, kdy jsem neměla ponětí o existenci internetu, jsem byla velmi zainteresovaná do babiččina psacího stroje. Nejdříve jsem díky němu plodila shluky písmenek bez většího smyslu, později jsem na něm psala smysluplnější věci, až se zrodila má první Potter fan-fiction povídka a další veselé věci, díky kterým mi babička zvěstovala spisovatelskou dráhu. Kromě osobních žvástů píši i o novinkách z hudebního světa pro musicweb.cz a po ukončení veselého ústavu zvaného gymnázium se budu hlásit na žurnalistiku.
 


Komentáře

1 Katchen Katchen | Web | 1. srpna 2011 v 18:20 | Reagovat

Ahoj..U mě na blogu máš info o jedné super akci=) Dej mi do komentářů vědět jestli tam přijdeš=)

2 Lala◄► Lala◄► | Web | 1. srpna 2011 v 18:24 | Reagovat

Máš pěkný dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama