POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

Březen 2012

Green Day 3/22

23. března 2012 v 20:35 | Jenny the Strange |  Green Day
Tak a je tu další video od GD z 22. března :)


Nightwish - The Crow, The Owl And The Dove (Nuclear Blast Fan Video Contest)

19. března 2012 v 14:43 | Jenny the Strange |  Nightwish
Tímto článkem bych chtěla pomoci svému SB - x00x v soutěži o nejlepší videoklip k novému singlu Nightwish - The Crow, The Owl And The Dove. Videklip naleznete níže - byla bych ráda, kdybyste k němu dali "Like" na YouTube a co nejvíce šířili :)
Díky, JtS


Evanescence - MTV World Stage

19. března 2012 v 14:30 | Jenny the Strange |  Novinky
V pátek na MTV běžel pořad "World Stage", kde je zaznamenán koncert Ev v Little Rocku. Já sama jsem to ještě neviděa, ale věřím, že je to skvělé :D


Elitery Louny aneb I don't wanna live in the modern world

17. března 2012 v 21:24 | Jenny the Strange |  ...život...
No... Dnes jsme byly s naší taneční skupinou na soutěži v Lounech. Odtancovaly jsme to dobře, měly jsme z toho skvělý pocit, říkali nám, jak to máme krásné, sklidily jsme největší potlesk v naší kategorii... Ale v této soutěži bohužel mohou uspět pouze lidé z Loun - aby také ne když porota je z 90% z Loun... Ale tak co, ať si to vítězství nechají, stejně nechápu, co z toho mají... No, těším se na další soutěž, kde se nepodvádí...

I don't wanna live in the modern world!Green Day 3/2, 3/14

15. března 2012 v 18:30 | Jenny the Strange |  Green Day
2.3. a 14. 3. (včera) Green Day zveřejnili další videa :)Zpráva od Bena Moodyho

1. března 2012 v 14:22 | Jenny the Strange |  Others
Konečně jsem našla pořádnou zprávu o odchodu Bena z Ev a byla bych ráda, kdyby si ji přečetlo co nejvíce lidí...

zdroj:

Prosím, přepošlete tento text kamkoli, kde si myslíte, že by mohl zasáhnout co nejvíc fanoušků Evanescence...

Jmenuji se Ben Moody a jsem bývalý zakládající člen Evanescence.
Nejsem ten typ, co by se zapojoval do online komunit, neprolézám diskusní fóra, nečtu recenze své hudby a vlastně jsem skoro nikdy nečetl ani komentáře u našich videoklipů na YouTube.
Nicméně, nedávno jsem ukazoval kamarádovi videoklip k prvnímu singlu naší kapely We Are The Fallen, "Bury Me Alive", a to právě na YouTube. Nemohl jsem si pomoci, ale prostě mě zaujalo, že je u toho už víc než 4000 komentářů. Zvědavost ve mně zvítězila a chtěl jsem zjistit, co si ve světě hudebních videoklipů dokáže vysloužit měsíce a tisícovky jednotlivých komentářů a diskusí.
Nikdy jsem nebyl ten, kdo by očekával nějakou důvěryhodnost od často až přehnaně kritických a zbytečně zákeřných anonymních mas lidí na internetu. Vlastně jsem nikdy nebyl nijak emocionálně zasažen, ani když na mě byla ta zlomyslnost cíleně namířena. Nejsem posedlý touhou zjistit, co si o mně říkají lidé, které jsem nikdy v životě nepotkal. A NIKDY jsem nebyl dohnán k tomu, abych odpovídal, hájil se nebo vůbec bral na vědomí všechny ty nesčíslné nepřesnosti a zkreslené vjemy o mém životě. Ale teď jsem z nějakého důvodu přinucen k tomu, abych přerušil své ticho. Nepochybuji, že mnozí z vás si můj text vyloží nesprávně jen jako nafoukaný pokus o sebeobhajobu. Ale popravdě - moje jediná naděje je, že se mi možná, snad... podaří dosáhnout nějaké zdvořilosti, odpuštění a míru ve věci, která pro mě znamená mnohem víc, než bude kdy kdo schopen pochopit.

Jsem doslova ohromen - nejen dojmem, který zanechala moje nová kapela We Are The Fallen mezi fanoušky Evanescence po celém světě a různými předpoklady, za jakým účelem kapela vznikla - ale také stálým přetrváváním určitého omylu či nepochopení, které vyrostlo do problému tak velkého, zlomyslného a lidi od sebe dělícího, že už prostě nemůžu mlčet dál.

Z těch více než 4100 komentářů jich 4000 opakovaně řešilo jen absurdní téma "WATF vs EV / Ben vs Amy". Nic jiného a stále dokola.

Green Day - pár nových videí

1. března 2012 v 12:42 | Jenny the Strange |  Green Day
Při nahrávání nového alba GD nezapomínají na nedočkavé fanoušky a tak na YouTube postupně nahrávají videa ze studia :)


Tak z tohohle opravdu nemůžu xD xD