POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

Říjen 2012

Snow is falling down on this glorious land...

27. října 2012 v 10:57 | Jenny the Strange |  Starší články
Už je to tu zase... Vidět hned po probuzení takovou nechutnou scénu - sníh úplně všude - na náladě moc nepřidá. Vždyť to ještě není tak dlouho, co jsme venku lítali jen v tričkách, co jsme byly na táboře, ... A teď se venku nedá být. A já se ptám: Proč??? Vždyť je říjen! Mohlo to počkat minimálně do 11. listopadu.
Btw - nadpis je z textu písně Glory to the Brave od Hammerfall. Jo, vim že ta píseň je úplně o něčem jiným, ale nic lepšího jsem nenašla... :))


Nightwish with Floor Jansen

20. října 2012 v 15:49 | Jenny the Strange |  Nightwish
Že Anette Olzon odešla z Nightwish jsem sem psala hned, jak jsem se to dočetla...ale bylo to velmi ve spěchu, takže z toho vznikla jen strohá zpráva. Teď přišel na řadu můj názor.

Jak jsem psala již v minulém článku na toto téma, fanšouci jsou spíše nadšeni. Ale na nejmenovaném fanklubu jsem objevila i názory "Ať ta Floor táhne do háje..." bohužel k tomu dodávali i "...a Tuomase ať vezme s sebou". Nechci nikomu brát jeho názory, ale já osobně budu mít radši Nightwish bez Anette, než Nightwish bez Tuomase. A pak jsem si konečně pustila záznamy z koncertů.

I když jsem měla Anette ráda, myslím si, že je to pozitivní změna. Floor do NW přináší opernější hlas. Přijde mi, že do písní nedává tolik síly jako její předchůdkyně, ale myslím si, že to je hlavně kvůli tomu, že na ně není "zvyklá". V několika videích jsem si všimla nějaké té chyby v textu, ale na to, že na naučení všech písní měla maximálně 2 dny, to je výborné. A také se mi líbí, že není tak statická jako Anette - chodí po podiu, klidně až za Tuomase, hází vlasama, ...

Doufám, že po konci turné Nightwish nezačnou hledat novou zpěvačku a Floor si nechají.Imaginaerum trailer

16. října 2012 v 22:42 | Jenny the Strange |  Nightwish
Dnes jsem objevila další trailer k dlouho očekávanému filmu Imaginaerum. Zatím je jen v angličtině s finskými titulakmi, ale je úžasný... :) Je k nalezení na nějakých finských stránkách, ale zanedlouho by se měl objevit na oficiálním kanálu Nightwish na YouTube. Teď stačí jen doufat, že se snímek objeví i v českých kinech.


17. 10.:

Dnes už je i na YouTube:


October

11. října 2012 v 20:25 | Jenny the Strange |  Others
11th October... Pamatujete na ten loňský? Já naprosto přesně. A myslím, že evanescentní fanoušci a fanynky též. 11. října 2011 bylo vydáno 3. album Evanescence. Je tomu rok, ale pro mě je to stále "nové album" :) Asi ho tak budu nazývat až do té doby, než vydají další.

Btw - víte o písni October? Vsadím se, že ji hodně lidí nezná. Když přijdu na fanklub Ev na nejmenovaných stránkách, čtu tam samé "Miluju My Immortal" nebo "Bring me to Life je nejlepší" a podobně... Znají tito lidé vůbec nějaké starší písně? Jako např. October? Dost o tom pochybuju a je to velká škoda...


If You Don't Mind

8. října 2012 v 13:05 | Jenny the Strange |  Novinky
Každý člověk, který se nějak více zajímá o Evanescence ví, že exsitují i písně, které nikdy nebyly zveřejněny. Jedná se o Your Love a If You Don't Mind. Druhá zmíněná se nedavno dostala na internet - u fanoušků to mělo velký ohlas, ale do několika dnů se musela stáhnout. Tato událost Ev ukázala, že o If You Don't Mind je velký zájem a tak ji 5. října zařadili do setlistu koncertu v Brazílii.Konec další éry Nightwish

1. října 2012 v 19:37 | Jenny the Strange |  Nightwish
...Bye Bye Beautiful...

Jen tak si brouzdám po Facebooku a najednou mě praští do očí příspěvek rockového magazínu Spark:

"Patrně nečekané zprávy z tábora NIGHTWISH. Zrovna nám dorazilo do mailu, že ANETTE OLZON odchází z NIGHTWISH a na nadcházejících kloncertech ji bezprostředně nahradí FLOOR JANSEN. Pak se zřejmě ukáže ..."

Komentáře od fanoušků jsou spíše pozitivní, ale mě to celkem mrzí... Celá zpráva je k přečtení ->ZDE


Ukázka hlasu Floor Jansen: