POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

Listopad 2012

I Want My Tears Back - official live video

21. listopadu 2012 v 18:30 | Jenny the Strange |  Nightwish
Včera Nightwish zveřejnili oficiální live video písně I Want My Tears Back z koncertu, který odehráli před světovou premiérou filmu Imaginaerum.


The Mortal Instruments: City of Bones Trailer

15. listopadu 2012 v 21:39 | Jenny the Strange |  Oblíbenci
Myslím, že o tomhle jsem se tu ještě nikdy nezmiňovala. Možná jsem sem přidala nějaký ten úryvek, ale to je asi tak celé. Jednou jsem o tom začala psát článek, ale zůstal navěky v "Rozepsaných".Ale o čem že jsem se to vlastně nezmiňovala? O mé nejoblíbenější knižní sérii - Nástroje smrti. Letos v létě se začalo s filmováním tohoto příběhu o Lovcích stínů a dnes vyšel první trailer. Zatím je jen na MTV a na stránkách Sony Pictures - na YouTube už se jich také pár objevilo, ale nějaký boss to tam maže :D
Co bych k traileru řekla: herecké obsazení mě naprosto zklamalo. Jamie Campbell Bower se podle mně na roli Jace moc nehodí a Lily Collins v roli Clary - nevadila by mi tam, kdyby jí ale obarvili vlasy, nebo dali paruku - Clary má být zrzavá, ne hnědovlasá! A Alec vypadá na můj vkus nějak moc staře. To je zatím vše :)

Ke zhlédnutí ->ZDE

EDIT:

Už je oficiálně na YouTube:


Další záběry z Imaginaera

7. listopadu 2012 v 16:45 | Jenny the Strange |  Nightwish
Na YouTube se včera objevilo 7 krátkých záběrů z flimu Imaginaerum. Vzhledem k tomu, kolik jich je soudím, že to nebude oficiálně zveřejněné :D Vše je v angličtině s finskými titulkami a naprosto dokonalé :) CAN'T WAIT!

1.

2. Hudba ze Storytime je úžasná...