POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

Leden 2016

Rozhodnutí k pláči

27. ledna 2016 v 22:42 | Winn |  Příroda
Přišel další článek, který by nevznikl, kdybych nebyla skautka. Tentokrát však nepřicházím s euforickým nadšením, nýbrž se smutným zážitkem z víkendové výpravy našeho oddílu. Děti jsme nemohly nechat něco dělat a nikdo z nás, z vedení, nevystoupil ze zóny svého komfortu. I přes původní odhodlání jsem ze zóny komfortu nevystoupila ani já a jedno malé stvoření za to pravděpodobně zaplatilo.

Winn is coming!

3. ledna 2016 v 18:25 | Winn |  ...život...
Když jsem jako dítko v 6.třídě zakládala tento blog, dělala jsem to proto, že...mno...hmm...ergh... Rozhodně jsem z toho tehdy neměla rozum. Na staré články se raději nedívám a hodně přemýšlím, zda-li je mám z nostalgie a z legrace zachovat, či raději smazat, aby příliš neděsily náhodné kolemjdoucí. Od května 2010 se ovšem změnilo více věcí než jen má stylistika a vkus a proto jsem právě udělala věc, nad kterou jsem přemýšlela již delší dobu - změnila jsem svou blogovou přezdívku a to z Jenny the Strange na Winn.

Proč? Již nějakou chvíli svůj blog směřuji na osobní vlnu a proto teď začínám používat i osobnější přezdívku. Winn je zkráceninou Winnifred, což je má přezdívka ve skautu. Vzhledem k tomu, že většina mých přátel jsou skauti, slýchám toto oslovení častěji, než jen na skautských akcích. Dokonce se tím pomalu nakazují i spolužáci a další ,,neskauti" a tak na různé varianty mé přezdívky pomalu reaguji lépe, než na mé skutečné jméno. Winn, nejkratší varianta, mi přišla nejlepší a nejzapamatovatelnější.

Kromě přezdívky jsem krapet pozměnila i vzhled blogu a tak poprvé od roku 2010 nemá text černé pozadí. Musím uznat, že takhe se čte lépe. :D Také se budu snažit časteji přispívat články...snad mi to vydrží a u archivu k roku 2016 bude vyšší číslo než u roku 2015.

Závěrem přeji mnoho šťestí do nového roku :)
Winn