POKRAČUJI NA ADRESE: http://strangeness13.blogspot.cz/

30 Days Song Challenge

Day 05 - a song that reminds you of someone

9. března 2013 v 19:55 | Jenny the Strange
Píseň, která
mi někho připomene - těch je celkem dost... Vybrala jsem jednu, která mi připomíná 2 lidi - mou nejlepší kamarádku a..

.člověka, kterému jsme daly přezdívku "Klávesa"(viz. obr.). Vždycky, když tuto "píseň" slyším, okamžitě se začnu smát a vzpomínat na naše největší výbuchy smíchu s mou již zmíněnou kamarádkou. Pokud si to pustíte...nelekněte se, nejsem blázen (doufám).Day 04 - A song that makes you sad

13. února 2013 v 11:52 | Jenny the Strange

Smutná píseň... Dám sem něco, co tu dlouho nebylo - Evanescence. Tentokrát to bude píseň Hello. Každý, kdo zná příběh Amy Lee ví, že tuto píseň napsala o své mldaší sestře Bonnii, která zemřela, když Amy bylo 6 let.

Day 03 - A song that makes you happy

7. září 2012 v 19:39 | Jenny the Strange
Píseň, která mě rozveselí - to dokáží písně, které v sobě mají sílu. Pro tuto příležitost jsem vybrala píseň od italské power-metalové kapely Rhapsody a to Unholy Warcry.

"Nekron promised bloody terror
bringing death and pain
to the new world"

Day 02 - Your least favorite song

7. srpna 2012 v 19:16 | Jenny the Strange

Má nejméně oblíbená píseň... Zde jsem trochu váhala, jak je to myšleno. Nakonec jsem zvolila píseň "Murder" od kapely Within Temptation. S touto kapelou nemám problém, patří mezi mé oblíbené, ale tuhle píseň moc nemusím.

Day 01 - Your Favorite Song

31. července 2012 v 18:46 | Jenny the Strange

30 Day Song Challenge

Tohle jsem poprvé viděla u mého SB x00x. U každé písně jsem si říkala, co bych tam tak dala až jsem si pak jednou řekla: "Proč si to do háje necháváš pro sebe?". Takže asi o 14 dnů později s tím opravdu začínám.


Jako svou oblíbenou píseň jsem vybrala "The Other Side" od mé nejoblíbenější kapely Evanescence. Poprvé jsem ji slyšela asi před rokem, když na MTV byly 3 ukázky z tehdy připravovaného alba Evanescence. A právě z těhto ukázek se mi TOS líbila nejvíc. Zároveň to také byla 1. píseň, při které jsem poprvé viděla (a slyšela) Ev naživo. Hudbu netřeba komentovat.

Counting the days to meet you on the other side
I will always be waiting
Until the day that I see you on the other side
Come and take me home

 
 

Reklama